Skocz do zawartości
Youtube MZGOKEuropejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Wydarzenia

2021.09.23 Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę

Miło nam poinformować, że  23 września podczas XXIV edycji Gali Biznesu otrzymaliśmy „Statuetkę Złotego Konia” w kategorii Eko-Firma. Nominacje otrzymały: Giosan Mikołaj Świerczek, Maciej Plamowski s.c. i Chartari Sp. z o.o. Wyróżnienie wręczone w imieniu Kapituły Konkursu przez Prezydenta Konina Piotr Korytkowski odebrał Prezes Zarządu Henryk Drzewiecki.
W tym roku firmy oceniane były w kategoriach: Firma Wspierająca Lokalną Społeczność, Eko Firma, Nowy Przedsiębiorca oraz Firma Roku. W każdej kategorii były po trzy nominacje. Ponadto, po raz pierwszy w tym roku, specjalne wyróżnienie Prezydenta Miasta Konina otrzymała firma, która uzyskała największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym mieszkańców.
W kategorii Firma Wspierająca Lokalną Społeczność statuetkę otrzymała firma KoninDzieciom.pl Kamila Lorek, Anna Szwacińska s.c. Nominowane w tej kategorii zostały: Spółdzielnia Socjalna „Blues Hostel” oraz Spółdzielnia Socjalna „Sport i Rehabilitacja”.
W kategorii Firma Roku statuetka trafiła do firmy KRAMP Sp. z o.o. Firmy nominowane w tej kategorii to: MY-MANIA Eweliny Kantarowskiej i P.P.H.U. "ŻAK-SMAK" s.c. Grzegorza Matelaka.
 
2021.09.23 statuetka złoty koń
2021.09.23 statuetka złoty koń

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu 
za pomocą poniższych danych lub formularza kontaktowego.
Copyright © MZGOK Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR consulting