Skocz do zawartości
Youtube MZGOK
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Kontakt

Formularz kontaktowy


 

Mapa dojazdu

 

Sekretariat
sekretariat@mzgok.konin.pl
Tel.(0-63) 246 81 79 wew. 100
Tel. 601 610 520
 
Biuro Obsługi Klienta
bok@mzgok.konin.pl
Tel. (0-63) 246 83 85
Tel. 605 273 453
 
Biuro Zarządu
b.zarzadu@mzgok.konin.pl
Tel. 605 865 296

Henryk Drzewiecki
Prezes Zarządu
prezes@mzgok.konin.pl

Elżbieta Streker-Dembińska
Dyrektor Techniczny
dyr.techniczny@mzgok.konin.pl
Tel. 781 641 959

Szymon Kocioruba
Główny Technolog Gospodarki Odpadami
s.kocioruba@mzgok.konin.pl
Tel. 605 035 270

Beata Cegielska
Główny Księgowy
b.cegielska@mzgok.konin.pl

Magdalena Kowalczyk
Kierownik Działu Ochrony Środowiska i Obsługi Klienta
kier.os@mzgok.konin.pl

Paweł Korytkowski
Kierownik Działu Zaopatrzenia i Administracji
p.korytkowski@mzgok.konin.pl
 
Ireneusz Jeńć
Kierownik Utrzymania Ruchu
i.jenc@mzgok.konin.pl
 
Piotr Nienartowicz
Kierownik Produkcji ZTUOK
p.nienartowicz@mzgok.konin.pl
 
Marcin Gałan
Kierownik Waloryzacji i Zestalania
m.galan@mzgok.konin.pl
 
Dariusz Ciepliński
Kierownik Sortowni
d.cieplinski@mzgok.konin.pl
 
Karol Nowakowski
Kierownik Składowiska i Kompostowni
k.nowakowski@mzgok.konin.pl



 
Zobacz także
  • Konin - tu płynie energia
  • Polska izba ekologii
  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska
  • SPEO
  • Posiedzenia
  • Forum dyrektorów
  • Fairplay
Copyright © MZGOK Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR consulting